Menu
Reklamní sdělení
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Hračky Modely Stavebnicehttps://www.domovshop.czProdej dřevěných hraček, stavebnic, sběratelských modelů, nábytkového kování a domácích potřeb.
JMK spokojenost zaručena https://www.pet-shop-jmk.czNabízíme kvalitní a bezpečné postroje pro papoušky, které jsou navrženy podle jejich potřeb..
 • Nabízíme Vám 4 způsoby, jak u nás můžete nakoupit:

  1) Nákup přímo v kamenné prodejně po předchozí domluvě na tel 720 333 514
  Naše kamenná prodejna, která se nachází v Blučině (ulice Na Lázních vedle cukrárny). Osobně si můžete vybrat z našeho aktuálně nabízeného sortimentu.

  2) Objednávka zboží pomocí e-shopu a následné osobní vyzvednutí na prodejně
  Objednávky prostřednictvím e-shopu přijímáme do neděle 20:00 a následně pro Vás budou připraveny přímo na prodejně během následujících dnů. O přesném termínu budete informováni prostřednictvím e-mailu.

  3) Objednávka pomocí e-shopu s rozvozem až k Vám domů
  Při nákupu nad 500,-Kč pomocí e-shopu můžete uskutečnit objednávku s rozvozem zdarma a my zajistíme její dopravu přímo do tepla Vašeho domova. Mezi zdarma závozové oblasti spadají Židlochovie, Vojkovice, Opatovice, Měnín. V případě vzdálenější lokality, účtujeme 10kč /km.

  4) Spedicí PPL
  Tato služba se poskytuje pouze v chladnějších měsících, kdy se nemusíme bát o kvalitu chlazeného výrobku. 

  Prosíme Vás jen o pravdivé vyplnění dodací adresy, ať víme, kam zboží vezeme.
  Objednávat musí osoba starší 18.let
  Při nákupu dostanete platební stvrzenku , pokud požadujete fakturu , napište si o ni do poznámek , poté faktura odejde elektronicky na uvedený e-mail
  Vaše osobní údaje budou sloužit pouze pro administraci v naší firmě. Berete na vědomí, že dle § 11 a 21 zák.č.101/2000 Sb. máte právo svůj souhlas s poskytnutím osobních údajů kdykoli na adrese společnosti odvolat. Více v obchodních podmínkách
  Vše si důkladně překontrolujte . My vám potvrdíme námi přijatou objednávku e-mailem nebo telefonicky Vás budeme informovat o doručení.

Tvorba webových stránek na WebSnadno | Nahlásit obsah